BATMAN GENCLİK SİTESİNE HOŞGELDİNİZ
SİTEMİZE GİRİŞYAPMAK İSTİYORSANIZ KAYITOL tıklayın
BATMAN GENCLİK SİTESİNE HOŞGELDİNİZ
SİTEMİZE GİRİŞYAPMAK İSTİYORSANIZ KAYITOL tıklayın
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

midyat ta filistin e yardım için kermes düzenledi

YazarMesaj
Misafir
Misafir

midyat ta filistin e yardım için kermes düzenledi Empty
MesajKonu: midyat ta filistin e yardım için kermes düzenledi   midyat ta filistin e yardım için kermes düzenledi Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 9:44 pm

Midyat'ta Filistin'e Yardım için Kermes Düzenlendi
Mardin'in Midyat İlçesinde Hayırsever Vatandaşlar, Filistin'e Yardım İçin Kermes Düzenledi. Kermesin Açılışına Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, Müftü Abdurrahim İnanç, Belediye Başkan Yardımcısı Tevfik Baysal, Kermes Tertip Komitesinden Mahmut Yaşar, Aslan Kırtay, Aynur Ay, Davetliler ve Çok Sayıda Vatandaş Katıldı.
Haber Yayın Tarihi: 22.01.2009 15:52
midyat ta filistin e yardım için kermes düzenledi Midyat-ta-filistin-e-yardim-icin-kermes-duzenlendi_o
Resmi büyütmek için tıklayın

window.google_render_ad();
Mardin'in Midyat ilçesinde hayırsever vatandaşlar, Filistin'e yardım için kermes düzenledi. Kermesin açılışına Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, Müftü Abdurrahim İnanç, Belediye Başkan Yardımcısı Tevfik Baysal, kermes tertip komitesinden Mahmut Yaşar, Aslan Kırtay, Aynur Ay, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ulu Camii karşısında açılan kermeste konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Tevfik Baysal, "Gazze'de insanlar sağlık ve beslenme gibi en temel insani ihtiyaçlarını karşılayamaz hale gelmiştir. Bu nedenle Gazze şeridinde yaşamakta olan Filistin halkının bir nebze olsun acısını dindirebilmek ve azından temel yaşam ihtiyaçlarından bir kısmını karşılayabilmek amacı ile Gazze dramı, insanlık sınavı haydi şimdi yardım zamanı, diyoruz." dedi.

midyat ta filistin e yardım için kermes düzenledi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» midyat resimleri